Bartosz Krawiec złotym medalistą!

Sport

28 września br. uczniowie naszej szkoły w składzie: Bartosz Krawiec, Szymon Musiał, Miłosz Huchrak, Kacper Schwark, Filip Przybyła, Patryk Ratajewski, Adrian Szuberski, Jakub Mikołajczyk, Amelia Choma, Martyna Szulc i Nikola Pytlak wraz z uczniami z I Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Barbary w Chodzieży oraz Zespołu Szkół im. J. Wybickiego w Ratajach reprezentowali powiat chodzieski na Mistrzostwach Wielkopolski LZS Młodzieży Szkolnej w LA.  Zawody odbyły się na stadionie lekkoatletycznym ZSTiO we Wrześni.

Uczniowie rywalizowali w konkurencjach technicznych oraz biegowych. Pomimo wysokiego poziomu prezentowanego przez wszystkich zawodników my również wróciliśmy z medalem i to złotym, którym pochwalić się może uczeń Szkoły Hipolita, zwycięzca biegu finałowego na 100m – Bartek Krawiec (klasa 2TLog).

Wszyscy uczniowie z Naszego Powiatu spisali się doskonale i należą im się wielkie brawa!

Dominika Fiałkowska

Prezentujemy kilka zdjęć z zawodów: