Zespół Hipolita pełen energii

12 września młodzież naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyła w 6. Chodzieskim Pikniku Naukowym „ENERGIA”. Zwiedzający stoisko Szkoły Hipolita mogli zobaczyć zjawiska fizyczne z wykorzystaniem różnych źródeł energii. Z myślą o najmłodszych uczestnikach przygotowaliśmy moc rysunkowych atrakcji. To była bardzo inspirująca, twórcza i pełna energii niedziela. W tym miejscu bardzo dziękujemy uczniom II i III klasy technikum w zawodzie technik elektryk oraz fryzjer, którzy pod kierunkiem nauczycieli: Lidii Francuzik, Anety Niedźwieckiej, Waldemara Bocheńskiego i Anny Nylec przygotowali doświadczenia i ciekawostki zawiązane z energią.

Poniżej kilka zdjęć z tego inspirującego pikniku, na których widać stoisko szkolne oraz licznych odwiedzających. Więcej zdjęć na naszym profilu na FB!  FB

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie.

Ci z Was, których z nami nie było, będą mieli kolejną szansę dopiero za rok.