Szczepienia przeciwko CoVID-19 dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

Szanowni Państwo,

Dyrektor Zespołu Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży informuje o możliwości zgłoszenia do szczepień przeciwko COVID-19 dla nauczycieli i instruktorów praktycznej nauki zawodu do sześćdziesiątego piątego roku życia.

Rejestracja będzie możliwa od 8 do 18 lutego br. (do godziny 12:00). Zgłoszenia przyjmuje sekretariat drogą mailową. Do zgłoszenia należy przygotować następujące dane:

• imię (imiona),
  • nazwisko,
  • nr telefonu,
  • PESEL.

Dyrektor Szkoły zgłasza dane chętnych nauczycieli i instruktorów praktycznej nauki zawodu poprzez system SIO (System Informacji Oświatowej).

Zgłoszenia przyjmujemy na adres poczty elektronicznej Szkoły sekretariat@szkola.hipolita.pl

Do pobrania –  zgoda na  przetwarzanie danych osobowych w związku z udziałem w szczepieniu:

Zgoda_szczepienia_plus