Drogie Uczennice, drodzy Uczniowie!

Już niebawem wszyscy spotkamy się w naszej szkole. Z jednej strony bardzo się cieszymy, z drugiej jesteśmy pełni obaw. Jak sobie teraz poradzimy?

Czy udało nam się czegoś nauczyć podczas lockdownu? Co z naszymi relacjami?To tylko niektóre z pytań, jakie nasuwają się przed powrotem do szkoły. Też je sobie zadajemy i wspólnie chcemy znaleźć odpowiedzi. Jedno wiemy na pewno: póki co musimy się na nowo odnaleźć. Dlatego też na początek choć przez chwilę zapomnijmy o sprawdzianach i kartkówkach. Cieszmy się sobą podczas spotkań w naszych klasach. Pogratulujmy sobie, że udało nam się, mimo różnych problemów, przejść przez okres zdalnego nauczania. Podzielmy się naszymi emocjami i przemyśleniami. Bądźmy ze sobą i dla siebie! Bądźmy razem!

Pozdrawiamy Was serdecznie, czekając na spotkanie,

Lucyna Sworowska wraz z nauczycielami Szkoły Hipolita.

list do uczennic i uczniów - bądźmy razem!