Być jak ona

Uczennica naszej szkoły – Magdalena Siodła z klasy I TEE, wzięła udział w konkursie ogólnopolskim organizowanym przez „Fundację Honor Pomagania Dzieciom”.

Głównym założeniem konkursu było zainteresowanie uczniów historią poprzez popularyzację postaci Ireny Sendler,która z narażeniem własnego życia uratowała ponad 2500 dzieci.

Konkurs składał się z trzech części. Należało przygotować pracę pisemną przedstawiającą Panią Irenę Sendler i wykonać plakat bohaterki. Ostatnią częścią konkursu było przeprowadzenie lekcji związanej z konkursem, zakończonej przeprowadzeniem quizu, w którym uczniowie odpowiadali na pytania związane z życiem p. Ireny Sendler.

Tym większa radość, że spośród 321 nadesłanych prac konkursowych – Magdalena Siodła zajęła III miejsce. Gratulacje!