Wycieczka integracyjna

W piątek, 25 września uczniowie klasy I Technikum w zawodzie technik organizacji turystyki i technik mechanik mieli okazję pójść pod opieką wychowawczyni Pani Lucyny Grabowskiej oraz Pani Joanny Łapacz na wycieczkę integracyjną  do ostoi Pod Dębami nad jeziorem Karczewnik. Wycieczkę szczegółowo zaplanowała grupa turystyczna, a do ciężkich prac przy niesieniu prowiantu, rozpalaniu ogniska zaangażowali się ochoczo mechanicy, wspierani przez frakcję turystyczną. Można stwierdzić,  że udana współpraca pod kierunkiem samorządu klasowego,  szczególnie szefowej Nataszy,  zaowocowała świetnym ogniskiem.

Męska część klasy z okazji Dnia Chłopaka została obdarowana słodkimi prezentami. Wszyscy starali się, żeby zespołowo dobrze się bawić – w „chowanego”,  w planowanie prezentacji na Dzień Turystyki, w czasie meczu.

Pogoda dopisała, deszcz zaczął padać dopiero gdy wróciliśmy do szkoły.  Z wielką radością czekamy na kolejne wycieczki małe i duże. A klasa zapowiada się na sympatyczny, zgrany zespół.  Poszli i wrócili wszyscy!