Sukces naszych uczniów w konkursie historycznym

Na ponad 5 tysięcy uczniów biorących udział w ogólnopolskim konkursie, dwoje naszych uczniów znalazło się w czołówce finalistów. Należy podkreślić, że są to uczniowie technikum, gdzie wymiar godzin jest minimalny,  a jednak zwycięsko konkurowali z uczniami, którzy mają po kilka godzin historii tygodniowo, gdyż mają rozszerzenie z historii. Szczególne uznanie należy przekazać uczniom i nauczycielce historii Pani dr Marii Sawickiej, która stara się rozwijać wśród uczniów zainteresowania historią.  Mateusz Szynfeld, uczeń technikum elektrycznego i Klaudia Piechocka uczennica technikum ekonomicznego zostali finalistami, otrzymali dyplomy i gratulacje oraz nagrody.

Każdy uczeń zaczynający naukę w naszej szkole ma możliwość  rozwijania swoich zainteresowań historią oraz zdawania tego przedmiotu na poziomie rozszerzonym.