Pożegnanie lata

W poniedziałek, 21 września, uczniowie klasy 2Cg branżowej szkoły I stopnia w zawodzie kucharz i mechanik z wychowawczynią  Panią Małgorzatą Lisiecką wyruszyli na wycieczkę sportowo – integracyjną.  Pogoda dopisała w 100 %  – było słonecznie i bardzo ciepło.  Na teren stanicy wodnej nad Jeziorem Miejskim uczniowie dotarli pieszo, zwiedzając po drodze piękną okolicę miasta.  Zapłonęło ognisko i rozszedł się wokół zapach pieczonych kiełbasek i pieczywa.  Pływanie na kajakach i rowerkach wodnych sprawiło wszystkim wiele frajdy i radości.  Były rozmowy, wspomnienia z wakacji i plany na nowy rok szkolny.  Wszystko odbyło się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego. Czas upłynął szybko,  wszyscy wrócili do szkoły cało i zdrowo,  zrelaksowani i bardzo zadowoleni.

ML