Ekonomiści nie zawodzą!

Kolejny sukces ekonomistów z naszej szkoły, to awans aż czterech uczennic Technikum w zawodzie technik ekonomista do zawodów II stopnia VIII Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania.  Brali w niej udział uczniowie szkół średnich z całej Polski. Do etapu okręgowego zakwalifikowały się Angelika Ludowicz i Zofia Plewa z klasy 3TE oraz Julia Sulicka i Weronika Jańczak z klasy 2 TE. Opiekunem uczennic jest Pani Dorota Kolasa. Poziom eliminacji był bardzo wysoki, a tematem przewodnim  jest w tym roku  „Zarządzanie organizacją społecznie odpowiedzialną”. Obejmuje on szereg zagadnień takich jak: podstawy ekonomii, rachunkowość, zarządzanie przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi, marketing, a także znajomość aktów prawnych dotyczących działalności gospodarczej i aktualnej sytuacji gospodarczej w Polsce i na świecie.

Uczennicom gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach okręgowych!

DK