Brawo my!

Wyniki egzaminów zawodowych właśnie to uwierzytelniają.

Z dumą informujemy, że uczniowie technikum osiągnęli znakomite wyniki. W zawodach technik ekonomista i technik mechanik  zdali w 100% egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. Wynik ten jest przede wszystkim sukcesem uczniów, którzy z wielkim zaangażowaniem podeszli do egzaminów,dzięki czemu po ukończeniu szkoły będą świetnymi specjalistami w swojej dziedzinie.  Sukces, który osiągnęli nasi uczniowie to również wynik współpracy Szkoły Hipolita i przedsiębiorstw patronackich. Wymienić tu należy Lumag Spółka z o.o., który patronuje uczniom IV klasy Technikum w zawodzie technik mechanik. Swoje wsparcie w postaci patronatu udzielają również Bank Spółdzielczy w Chodzieży i Enea S.A. Enea Operator.

Uczniom serdecznie gratulujemy zdanego egzaminu, a za wsparcie w osiągnięciu sukcesu dziękujemy nauczycielom przedmiotów zawodowych, przedsiębiorstwom patronackim oraz nauczycielom praktycznej nauki zawodu z Centrum Kształcenia Zawodowego w Chodzieży.

Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego nie możemy zrobić wspólnego zdjęcia. Możemy powspominać sukcesy egzaminacyjne z 3 klasy. Brawo uczniowie Hipolita!