Wycieczka integracyjna

W miniony piątek uczniowie z klasy I TELp, II TŻ i II TPS wybrali się pod opieką wychowawczyń – Pań L. Francuzik, B. Felcyn i  M. Ratajczak na wycieczkę integracyjną do Stróżewka.  Tam,  pod czujnym okiem instruktora Pan Tomasza  Krupienko poznawali zasady gry w Paintball. Jest to rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się pozostawiając  kolorowy ślad na ciele, powoduje jego eliminację z gry. Uczniowie  biegając po terenie według scenariusza  podanego przez instruktora mogli poczuć się jak na poligonie wojskowym. Zmęczeni, ale zadowoleni uczestnicy gry mogli zrelaksować się  przy ognisku z pieczonymi kiełbaskami. Humor wszystkim dopisywał. Było bardzo wesoło.

B. Felcyn