Szkoły Hipolita Dzieciom

„Biznes Dzieciom” to hasło tegorocznych Chodzieskich Targów Gospodarczych, w których braliśmy udział wraz z Zespołem Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, rozwiązali quiz o Szkole Hipolita, czy też krzyżówkę o zawodach. Dziękujemy szczególnie dzieciom za piękne rysunki przedstawiające przeróżne postaci z bajek, zwierzęta, kwiaty, czyli wszystko to, co dzieciom „w duszy gra”. Dużym zainteresowaniem na naszym stoisku cieszyły się pokazy doświadczeń fizycznych przygotowane przez uczniów Szkoły Hipolita z Rogoźna pod kierunkiem p. Justyny Bartol-Baszczyńskiej, której w tym miejscu bardzo serdecznie dziękujemy. Wszystkim dzieciom, w dniu ich święta, życzymy uśmiechu i radości na co dzień, niech się spełnią Wasze marzenia!