Światowy Dzień Misia

Dzień Pluszowego Misia to niezwykłe święto obchodzone na całym świecie 25 listopada.  Z tej okazji w bibliotece szkolnej Szkoły Podstawowej nr 1 odbyły się imprezy czytelnicze, także z udziałem uczniów Szkoły Hipolita, którzy co miesiąc spotykają się z małymi słuchaczami, realizując projekt: „Poczytajmy”. Uczniowie,  tym razem na wesoło,  powitali dzieci  piosenką: „Jadą, jadą misie” i wspólnie zastanawiali się czy miś  to najlepszy przyjaciel dziecka? Opiekunka młodzieży przedstawiła dzieciom historię Dnia Pluszowego Misia, a uczniowie zapoznali dzieci z misiami-bohaterami literackimi. Każde z małych uczestników spotkania miało okazję do zaprezentowania swojego misia, który jest ich przytulanką, powiernikiem największych sekretów i najlepszym przyjacielem. Atmosfera spotkania była niezwykle miła i wesoła.

B.F.