Podróż dookoła świata

1 października br. uczniowie Technikum o profilu turystycznym obchodzili swoje święto – ŚWIATOWY DZIEŃ TURYSTYKI. Impreza odbyła się w hali sportowej, gdzie uczniowie śpiewali piosenki i tańczyli. W swoich pięknych strojach przedstawiali mieszkańców: Japonii, Indii, Egiptu, Brazylii i Kuby. Nie zabrakło również konkursów o tematyce turystycznej. Uczestnicy musieli układać puzzle, rozwiązywać zagadki oraz krzyżówkę. Najwięcej energii jednak stracili przy konkurencji : „Głuchy telefon”, w której przekazywali sobie plotkę turystyczną. Rywalizacja między klasami była duża. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów: I miejsce – klasa III TOT, II miejsce – klasa II TOT, III miejsce – klasa IV TOT, IV miejsce – klasa I TOT po szkole podstawowej, V miejsce – klasa I TOT po gimnazjum.

GRATULUJEMY!

Po wyczerpujących zadaniach przyszedł czas na poczęstunek. Uczniowie stanęli również do wspólnej fotografii i podziękowali sponsorom: Radzie Rodziców przy Zespole Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży oraz Centrum Kształcenia Zawodowego.

Do zobaczenia za rok!

Organizatorzy: Agata Stempin, Małgorzata Lehmann, Joanna Łapacz, Przemysław Nowak