Dzień Dziecka w Bibliotece Miejskiej

Każdego roku,  gdy zbliża się Dzień Dziecka uczniowie naszej szkoły organizują zbiórkę zabawek dla grupy przedszkolnej, po to, aby móc je wręczyć dzieciom w dniu ich święta. Z tej okazji uczniowie z klasy II TE i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla  dzieci Prywatnego Przedszkola spotkanie w Bibliotece Miejskiej, z którą od lat współpracujemy. Były recytacje wierszy znanych poetów , humorystyczne scenki, były także zagadki i wspólna zabawa. Dzieci świetnie się bawiły,  okazując nam swoją wdzięczność uśmiechem, a dodatkową atrakcją dla nich była możliwość wyboru kilku zabawek. Uczniowie naszej szkoły otrzymali podziękowania od pań przedszkolanek i bibliotekarek kosztując słodycze.

Beata Felcyn