Tryptyk teatralny

Tryptyk teatralny upamiętniający wydarzenia Powstania Wielkopolskiego na terenie Chodzieży – przedstawienie pod takim tytułem przygotowali uczniowie z trzech szkół ponadpodstawowych Powiatu Chodzieskiego, w tym naszej. Premiera przedstawienia odbyła się w środę, 10 października 2018 r. o godzinie 11:00 w Chodzieskim Domu Kultury. Spektakl dotyczący spalenia mostu na Noteci przygotowali uczniowie z klasy III technikum w zawodzie technik elektryk i technik mechanik pod kierunkiem p. Marka Fifera. Rewelacyjnie zagrał zwłaszcza Mateusz Szynfeld, który już nie raz pokazywał nam swój aktorski talent. Świetnie wcielili się w rolę powstańców także pozostali uczniowie, którym serdecznie gratulujemy i dziękujemy.