Spotkanie wigilijne Towarzystwa Miłośników Ziemi Chodzieskiej

To już tradycja, że w naszej szkole każdego roku odbywa się spotkanie członków Towarzystwa Miłośników Ziemi Chodzieskiej. Nasi uczniowie: Marta Szymańska i Adrian Ratajczak swoimi  rozważaniami  na temat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wprowadzili słuchających w miły nastrój, a pastorałki, które wykonywali zaproszeni goście: Jakub, Hania, Wiktoria, Paulina wzruszyły nas do łez.Nie zabrakło wspólnie śpiewanych kolęd: Lulajże Jezuniu, Wśród nocnej ciszy, a także wiele ciepłych słów skierowanych pod adresem młodzieży i organizatorów tego spotkania.Swoją obecnością zaszczyciła nas również była dyrektor naszej szkoły p. Mirosława Kutnik, która pogratulowała młodzieży przepięknego występu i podzieliła się z nami swoim zabawnym wspomnieniem z dzieciństwa.